_ Řešení pro marketing

Od nápadu po vaše nové zaměstnance

Potřebujete intenzivní komunikaci, nový směr nebo vám schází zdroje na nové marketingové specialisty? Máte skvělý produkt, ale neumíte ho prodat? Ztrácíte se v PR, HR, online, offline, eventech, digitálu, analogu, komunikaci či médiích? Umíme to vyřešit, aniž byste se museli stát rukojmím agentury. 

Předem spočítáme kompletní náklady a záručíme se za pozitivní změny. Připravíme dlouhodobou strategii včetně krátkodobého plánu pro realizaci a ani potom vás v tom nenecháme, stanovené cíle vám pomůžeme naplnit. Navíc umíme najít nové zaměstnance pro váš marketing, patřičně je proškolit pro naplnění vaší strategie. 

Máme zkušené odborníky ve všech klíčových oblastech a za kvalitu naší práce ručíme.

„Chci vlastního markeťáka
a silnou strategii.”

Startovač marketingu

„Chci vlastního markeťáka
a silnou strategii.”


Posilovač marketingu

„Buduji marketingový tým
s jasnou vizí.”


Rozvíječ marketingu

„Potřebuji novou expertizu v marketingovém týmu.”


Spoluhráč marketingu

„Potřebuji posilu do marketingového týmu na částečný úvazek nebo konkrétní projekt.”


Reference

Catering Melodie

Positioning značky a modernizace vizuální identity, strategie pro komunikaci na sociálních sítích, vyškolení zaměstnanců.

NEO Centrum

Koncept a strategie pro externí komunikaci, public relations, budování vztahu s novnáři, tvorba kominikačních témat, správa sociálních sítí a community management, podpora interního týmu.

Česká Zbrojovka Uherský Brod

Globální komunikační koncept, správa sociálích sítí, mediální kampaně, community management, tvorba obsahu, zavedení efektivního fungování nového  komunikačního kanálu, předání kompletního projektu včetně školení interního týmu.

FST Opatovice 

Kreativní koncept a exekuce náborové kampaně včetně médiálního plánování a nákupu, koncept interní komunikace a podpora vztahu s veřejností, interní a externí krizová komunikace.

Proč řešit firemní marketing s externí agenturou?

Silný tým

Zkušenosti z oborů interní i externí komunikace, korporátní komunikace, PR, ATL, BTL, audiovizuální produkce, event managementu a dalších oborů.

Globální dosah

Preferovaný partner největší světové sítě Ketchum pro Českou republiku.

Hluboké kořeny

Více než 25 let zkušeností z lokálního trhu.

Zkušenosti i reference jsou málo platné, pokud si nebudeme rozumět. Proto je nejlepší se potkat, i když třeba jen skrze videohovor. Napište nám na pack@impact.cz nebo zavolejte na telefon +420 724 767 532‬. Těšíme se na vás.