_ Řešení pro marketing

Od kreativní myšlenky po nové zaměstnance.

Jsme tým zkušených odborníků v klíčových oblastech komunikace a ručíme za přínos naší práce pro váš business. 

Připravíme dlouhodobou strategii včetně krátkodobého plánu pro realizaci. Ani potom vás v tom nenecháme, stanovené cíle vám pomůžeme naplnit. Navíc umíme najít nové zaměstnance pro váš marketing a patřičně je proškolit pro naplnění vaší strategie. Náklady, které bude realizace strategie nebo rozšíření týmu obnášet, spočítáme předem.

„Chci vlastního markeťáka
a silnou strategii.”

„Buduji marketingový tým
s jasnou vizí.”

„Potřebuji novou expertizu v marketingovém týmu.”

„Potřebuji posilu na projekt nebo částečný úvazek”

Chápete, že bez strategického marketingu se už neobejdete?

Začněte rovnou s celým týmem už za cenu platu jednoho zaměstnance. Máme dlouholeté zkušenosti z širokého spektra oborů. Společně připravíme dlouhodobou strategii, detailní plán realizace, definujeme jasné cíle a proškolíme vašeho nového zaměstnance, kterého případně pomůžeme i najít. Poskytneme vám podporu a zaručíme se za výsledky.

Potřebujete posílit marketingovou komunikaci a obáváte se nákladné investice do nových zaměstnanců?

Minimalizujte rizika prostřednictvím našeho týmu specialistů se zkušenostmi z komunikačních agentur i s vedením vlastních firem. Rozšíříme obzory a odbornost vašich stávajících zdrojů, využijeme nezaujatého pohledu externího pozorovatele a společně definujeme silnou vizi včetně konkrétního plánu pro její naplnění. Rádi se postaráme o samotnou realizaci i o nábor nových členů vašeho týmu.

Vaše stávající marketingové zdroje nestačí rapidnímu rozvoji vaší společnosti?
Kombinujeme široké spektrum specializací se strategickým nadhledem napříč segmenty. Řešíme marketingovou komunikaci od analýzy přes plánování a realizaci až po vyhodnocení, včetně hledání a zaškolování lidských zdrojů.
Máte perfektně fungující marketingový tým, který potřebuje podporu??
Nabízíme možnost najmout si naši agenturu na částečný úvazek nebo konkrétní projekt. Případně vám dokážeme na částečný úvazek rychle zajistit vhodného kolegu se zkušenostmi z marketingu ve vašem oboru a naše agentura zkušených marketingových odborníků mu bude při realizaci nastavených cílů oporou.

Spolehněte se

Silný tým

Zkušenosti z oborů interní i externí komunikace, korporátní komunikace, PR, ATL, BTL, audiovizuální produkce, event managementu a dalších oborů.

Globální dosah

Preferovaný partner největší světové sítě Ketchum pro Českou republiku.

Hluboké kořeny

Více než 25 let zkušeností z lokálního trhu.

Chceme vás poznat. Napište nám na solution@impact.cz 
nebo zavolejte na +420 724 767 532‬. Těšíme se na vaše zadání. 

Inspirací vám mohou být naše reference.