Řešení pro marketing_

Od kreativní myšlenky po realizaci marketingové strategie

Jsme tým zkušených odborníků v klíčových oblastech komunikace a ručíme za přínos naší práce pro váš business.

Připravíme dlouhodobou strategii včetně krátkodobého plánu pro realizaci. Ani potom vás v tom nenecháme, stanovené cíle vám pomůžeme naplnit. Pomůžeme vám najít zaměstnance pro váš marketing a patřičně je proškolíme pro naplnění vaší strategie. Náklady, které bude realizace strategie nebo rozšíření týmu obnášet, spočítáme předem.


Proč se na nás obrátit

Chápete, že bez strategického marketingu se už neobejdete.

Začněte rovnou s celým expertním týmem už za cenu platu jednoho seniorního zaměstnance. Máme dlouholeté zkušenosti z širokého spektra oborů, přehled o nových trendech v marketingu a komunikaci i potřebný nadhled nad vašimi obchodními potřebami. Připravíme pro vás dlouhodobou strategii vhodnou pro vaši cílovou skupinu, detailní plán její realizace, definujeme jasné cíle a proškolíme vaše zaměstnance, které vám případně pomůžeme i najít. Do procesu práce se rádi zapojíme na pravidelné bázi nebo projektově.

Potřebujete posílit marketingovou komunikaci a obáváte se nákladné investice do nových zaměstnanců.

Spolupráce s naším týmem specialistů vám minimalizuje rizika spojená s hledáním vhodných zaměstnanců. Našimi zkušenostmi z komunikačních agentur i vedení vlastních firem rádi přispějeme k rozšíření obzorů a odbornosti vašeho stávajícího týmu. Jako nezaujatí externí odborníci s přehledem o nových formách a přístupech v marketingu a komunikaci mu pomůžeme definovat silnou vizi a připravit konkrétní plán pro její naplnění. Spolupráci na jeho realizaci s přímým efektem na vaše obchodní cíle považujeme v případě vašeho zájmu za samozřejmost.

Vaše stávající marketingové zdroje nestačí rapidnímu rozvoji vaší společnosti.
Kombinujeme široké spektrum specializací se strategickým nadhledem napříč segmenty. Připravíme vám marketingovou komunikaci od analýzy přes plánování a realizaci až po vyhodnocení, včetně zaškolování lidských zdrojů.
Máte perfektně fungující marketingový tým, který potřebuje podporu.
Nabízíme možnost najmout si naši agenturu na částečný úvazek nebo konkrétní projekt. Případně vám dokážeme rychle zajistit vhodného kolegu se zkušenostmi z marketingu ve vašem oboru a být mu při realizaci nastavených cílů oporou.

Chceme vás poznat
a posunout dál

Napište nám na mariana.pecena@impact.cz nebo zavolejte na +420 724 767 532‬. Těšíme se na vaše zadání. 

Inspirací vám mohou být naše reference.