_ Řešení pro marketing

Od nápadu po vaše nové zaměstnance

Potřebujete intenzivní komunikaci, nový směr nebo vám schází zdroje na nové marketingové specialisty? Máte skvělý produkt, ale neumíte ho prodat? Ztrácíte se v PR, HR, online, offline, eventech, digitálu, analogu, komunikaci či médiích? Umíme to vyřešit, aniž byste se museli stát rukojmím agentury. 

Předem spočítáme kompletní náklady a záručíme se za pozitivní změny. Připravíme dlouhodobou strategii včetně krátkodobého plánu pro realizaci a ani potom vás v tom nenecháme, stanovené cíle vám pomůžeme naplnit. Navíc umíme najít nové zaměstnance pro váš marketing, patřičně je proškolit pro naplnění vaší strategie. 

Máme zkušené odborníky ve všech klíčových oblastech a za kvalitu naší práce ručíme.

Startovač marketingu

„Chci vlastního markeťáka
a silnou strategii.”

Vnímáte, že už se bez strategického marketingu neobejdete?

Začněte rovnou s celým týmem už za cenu platu jednoho zaměstnance. Máme dlouholeté zkušenosti z širokého spektra oborů. Společně připravíme dlouhodobou strategii, detailní plán realizace, definujeme jasné cíle a proškolíme vašeho nového zaměstnance, kterého případně pomůžeme i najít. Poskytneme vám podporu a zaručíme se za výsledky.

Posilovač marketingu

„Buduji marketingový tým
s jasnou vizí.”

Potřebujete posílit marketing a obáváte se nákladné investice do kvalitních zaměstnanců? 

Minimalizujte rizika prostřednictvím našeho týmu specialistů se zkušenostmi z komunikačních agentur i z vedením vlastních firem. Rozšíříme obzory a odbornost vašich stávajících zdrojů, využijeme nezaujatého pohledu externího pozorovatele a společně definujeme silnou vizi včetně konkrétního plánu pro její naplnění. Rádi se postaráme o samotnou realizaci i o nábor nových členů vašeho týmu. 

Rozvíječ marketingu

„Potřebuji novou expertizu v marketingovém týmu.”

Vlastní marketingové zdroje nestačí rapidnímu rozvoji vaší společnosti? Stojíte před nečekanou událostí? Chcete se rozrůst na nový trh nebo zavést nový prodejní kanál?

Kombinujeme široké spektrum specializací se strategickým nadhledem napříč segmenty. Řešíme marketingovou komunikaci od analýzy přes plánování a realizaci až po vyhodnocení, včetně hledání a zaškolování lidských zdrojů. 

Spoluhráč marketingu

„Potřebuji posilu do marketingového týmu na částečný úvazek nebo konkrétní projekt.”

Máte fungující marketingový tým, který nestíhá, vy ale nechcete najmout drahou posilu na plný úvazek a zároveň chcete jistotu, že se o váš projekt postará zkušený marketingový specialista?

Nabízíme možnost najmout si naši agenturu na částečný úvazek nebo konkrétní projekt. Případně vám dokážeme na částečný úvazek rychle zajistit vhodného kolegu se zkušenostmi z marketingu ve vašem oboru a naše agentura zkušených marketingových odborníků mu bude při realizaci nastavených cílů oporou.

Reference

Catering Melodie

Positioning značky a modernizace vizuální identity, strategie pro komunikaci na sociálních sítích, vyškolení zaměstnanců.

NEO Centrum

Koncept a strategie pro externí komunikaci, public relations, budování vztahu s novnáři, tvorba kominikačních témat, správa sociálních sítí a community management, podpora interního týmu.

Česká Zbrojovka Uherský Brod

Globální komunikační koncept, správa sociálích sítí, mediální kampaně, community management, tvorba obsahu, zavedení efektivního fungování nového  komunikačního kanálu, předání kompletního projektu včetně školení interního týmu.

FST Opatovice 

Kreativní koncept a exekuce náborové kampaně včetně médiálního plánování a nákupu, koncept interní komunikace a podpora vztahu s veřejností, interní a externí krizová komunikace.

Proč řešit firemní marketing s externí agenturou?

Silný tým

Zkušenosti z oborů interní i externí komunikace, korporátní komunikace, PR, ATL, BTL, audiovizuální produkce, event managementu a dalších oborů.

Globální dosah

Preferovaný partner největší světové sítě Ketchum pro Českou republiku.

Hluboké kořeny

Více než 25 let zkušeností z lokálního trhu.

Zkušenosti i reference jsou málo platné, pokud si nebudeme rozumět. Proto je nejlepší se potkat, i když třeba jen skrze videohovor. Napište nám na pack@impact.cz nebo zavolejte na telefon +420 724 767 532‬. Těšíme se na vás.