Reference_

Za více než 25 let působení v oboru jsme navázali vztah s desítkami klientů, lokálních i globálních, od jednotlivců po nadnárodní organizace, a spolupracovali na řadě mezinárodních projektů.

ALPLA

Koncept a vedení edukativní iniciativy Replastuj.cz. Tvorba a průběžná aktualizace obsahu webových stránek, formulace zadání a spolupráce při realizaci průzkumu veřejného mínění. 

Tisková konference, public relations, budování vztahů s novináři a odbornou veřejností, správa sociálních sítích a community management. 

DIVINE

Pro klienta DIVINE ENGLISH HOME & GARDEN zajišťujeme komunikaci s architekty a novináři. Společně jsme navrhli brožuru a spolupráce na tak krásném projektu nám dělá radost.

FST OPATOVICE

Kreativní koncept a exekuce náborové kampaně včetně médiálního plánování a nákupu, koncept interní komunikace a podpora vztahu s veřejností, interní a externí krizová komunikace.

MÖBELIX

Toto je novinka v našem portfoliu. Jsme pyšní, že můžeme společně s klienty strategicky rozvíjet komunikaci této společnosti v Česku a také na Slovensku. 

NEO CENTRUM

Koncept a strategie pro externí komunikaci, public relations, budování vztahu s novnáři, tvorba kominikačních témat, správa sociálních sítí a community management, podpora interního týmu.

IKEA

6 let spolupráce na eventech, PR a SoMe.

Náš nejoblíbenější a také nejúspěšnější byl SOUSEDSKÉ VEČEŘE, který probíhal v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Vše pod naší taktovkou.

PHILIP MORRIS

Slavnostní otevření IQOS store v Praze za účastí předních influencerů.


Více na našich sociálních sítích... 

Reference_