Reference_

ALPLA

Koncept a řízení edukativní iniciativy Replastuj.cz . Vytváření a pravidelná aktualizace obsahu webových stránek, formulace úkolů a spolupráce během realizace veřejného průzkumu veřejného mínění. Tiskové konference, public relations budování vztahů s odborníky, správa sociálních sítí a community management.

MÖBELIX

Společně s klientem strategicky rozvíjíme komunikaci MÖBELIX v České republice a také na Slovensku. 

DIVINE

Zajišťujeme komunikaci s architekty a novináři pro našeho klienta DIVINE ENGLISH HOME & GARDEN. Společně jsme navrhli jejich brožuru a rádi spolupracujeme na tak krásném projektu.

NEO CENTRUM

Koncept a strategie pro externí komunikaci, public relations, tvorbu komunikačních témat, správu sociálních sítí a podpora interního týmu.

VŠE PRO DĚTSKÉ SKUPINY

Pro klienta jsme vytvořili rozsáhlou kampaň s cílem zvýšit povědomí o VPDS. Realizovali jsme strategickou změnu názvu odpovídající poptávce a vypracovali základní brand manuál pro konzistentní vizuální identitu. Dále jsme připravili tematický plán a stali se prvním kontaktem pro média v této problematice,
zajišťujíc efektivní mediální pokrytí a budující důvěryhodný vztah s novináři. Iniciovali jsme osobnostní PR k posílení důvěryhodnosti a vnímání klienta veřejností.

FST OPATOVICE

Kreativní koncept a realizace náborové kampaně, včetně plánování a nákupu médií. Příprava a realizace interní komunikace a podpora public relations, včetně interní a externí krizové komunikace.

Více na našich sociálních sítích...